Pani Doktor jest profesjonalistką w każdym calu. Szczegółowo i w bardzo przystępny sposób tłumaczy każde zagadnienie, dokładnie analizuje sytuację pacjentki. Poświęca dużo uwagi i wykazuje się znacznym zaangażowaniem. Pani Doktor cechuje się bardzo wysoką kulturą osobistą, która w połączeniu z jej empatią powoduje, że wizyta w gabinecie przebiega wzorcowo. Szczerze polecam.